• pronas8
  • pronas4
  • pronas3
  • pronas2
  • leopolis2

 

Видавництво «Леополь» 

Назва «Леополь» походить з латинської «Leopolis» та означає Львів французькою мовою. Вона з’явилася у XVI-му столітті на картах, де були зображені українські землі. Ця назва відображає дух нашого видавництва. 

Розташоване у Львові, видавництво «Леополь» мандрує крізь епохи, щоб дослідити та висвітлити багату культурну спадщину України. Воно приділяє особливу увагу зображенням минулого й сучасності. Наша мета – розкривати всім поколінням темперамент України за допомогою своєрідних візуальних творів, виконувати розважальну та просвітницьку функції водночас. 

Мультикультурний колектив «Леополю» шукає натхнення також і за межами національних тем. Він розробляє різноманітні видання з метою постійної підтримки візуальної самобутності, з притаманною їй творчістю, пристрастю, якістю та інновацією.  

Книжки, листівки, календарі… Кожен витвір є своєрідною зустріччю з мистцем, його технікою та естетикою. Видавництво «Леополь» залучає авторів із різних царин знань та мистецьких жанрів. Погляди та стилі змішуються, щоб сколихнути емоції та спонукати втечу від буденності через колекції подарункових видань. 

Ми організовуємо різноманітні культурні заходи, присвячені тематикам наших видань та творам авторів. Презентації, виставки та майстеркласи, проводимо зустрічі, щоб поділитись “наживо” своєю роботою та зробити її більш доступною молодій публіці. Практикуємо також педагогічні і культурні акції у співпраці з навчальними закладами.


Сайт створений за підтримки OnlyArt